Sounds for Toddlers FREE

Eğitim Uygulaması
BİLGİ
  • Lisans Ücretsiz
  • Boyut 23 MB
  • Version 1.7.1
  • Dil Türkçe
  • Firma Wismedia
Sounds for Toddlers FREE çocuklarınızın kişisel gelişimlerine katkı sağlamak için geliştirilmiştir.

Android işletim sistemine sahip akıllı cep telefonunuzda bebeklerinizin eğlenebileceği bir ortam oluşturmak isterseniz Sounds for Toddlers FREE mobil oyununu indirebilirsiniz. Oyun içerisinde bebeklerinizi eğlendirmek ve eğitmek için özel olarak hazırlanmış bir çok öge yer alıyor. Oyunun sezgisel kontrolleri bebeklerinizi daha da eğlendirecek ögeleri bir araya getiriyor. 

Dikkatlice tasarlanmış olan oyun içerikleri,5 kategoride renkli resimler, çocuklarınızın merakını ve keşif keyfini arttırıyor. Oyundaki eğitimsel içerikler çocukların hayal dünyalarına yönelik olacak bir şekilde tasarlanmıştır. Birbirinden özel araçlar, hayvanlar, vahşi yaratıklar, araba çeşitleri ve daha bir çok ögeyi içerisinde barındırıyor. 

Oyun içerisindeki sesler ekrana her dokunduğunuzda harekete geçecektir. Bazı ögelerde birden fazla ses vardır. Bu çocuğunuzun keşif yeteneklerini parmaklarının ucunda verir. Oyunda daha da eğlenmek için ögeler arasında gezinen çocuklar aynı zamanda bilişsel zekalarını geliştirecektir. Hyavnaları tanımak, araçları öğrenmek için Sounds for Toddlers mobil oyunu oldukça kaliteli bir yere sahip olup çocuklarınızı da oldukça eğlendirecektir. Bu ebeveynleri sevindiren bir durumdur. 

 

 

Sounds for Toddlers FREE indir